У Сумах пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня охорони праці

Із нагоди Всесвітнього дня охорони праці Організаційним комітетом, створеним при Управлінні Держпраці у Сумській області, заплановано і проведено протягом квітня низку різноманітних заходів, спрямованих на виховання культури охорони праці у суспільстві, збереження життя і здоров’я працівників, в обласному центрі розміщено рекламні борди щодо відзначення Дня охорони праці. 

У рамках місячника з охорони праці у Конгрес центрі Сумського державного університету проведено виставку кращих робіт-учасниць Регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» у 2019 році. У своїх роботах діти проілюстрували глибоке розуміння того, що праця має бути безпечною, батьки повинні повертатися з роботи додому здоровими! 

Із нагоди Дня охорони праці за участі фахівців Управління Держпраці для підприємств Сумщини проведені семінар-наради з питань безпеки виконання робіт, зокрема з підвищеною небезпекою. Створення належних та гідних умов для виконання трудових обов’язків працівниками – запорука уникнення випадків виробничого травматизму, збереження здоров’я нації, а отже сприяння розвитку та розбудові Української держави – наголошують фахівці Управління Держпраці у Сумській області.

Організовано й проведено круглий стіл за участю керівників і відповідальних осіб Держпраці, Фонду соціального страхування та органів місцевого самоврядування з метою вирішення проблемних питань щодо виявлення фактів прихованого травматизму на території Сумської області.

18 квітня у Свято-Воскресенському кафедральному соборі проведена молебень  за загиблими на виробництві. 

Напередодні Великодніх свят працівники Управління Держпраці у Сумській області долучилися до Всеукраїнської акції «За чисті узбіччя» та загальноміського місячника з благоустрою, старанно прибравши закріплену за Управлінням територію.

Сьогодні у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбулися Урочисті збори з нагоди відзначення Дня охорони праці, які стали кульмінацією свята.  

У ході урочистостей із Всесвітнім Днем охорони праці привітали присутніх керівники та представники Сумської облдержадміністрації, Сумської обласної ради, Сумської міської ради, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області, Сумської обласної ради професійних спілок, Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон», Управління Держпраці у Сумській області. Грамотами були відзначені кращі працівники підприємств, відповідальні за забезпечення роботи служби охорони праці, а також фахівці органів державної виконавчої влади, які провадять свою діяльність у сфері безпеки і гігієни праці та щодня стоять на захисті прав працівників на безпечну працю. Концертними номерами учасників заходу із Днем охорони праці привітали вихованці Сумської загальноосвітньої школи №2 та студенти Сумського державного університету. 

Грамотами Управління Держпраці у Сумській області, цінними та солодкими подарунками відзначили переможців і призерів Відбіркового регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Джерело: sumy.dsp.gov.ua