У ГУ ДФС у Сумській області зустріли працівників, що повернулися із зони ООС

Колектив податкової міліції Сумщини зустрічав своїх колег – працівників Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон ООС ГУ ДФС у Донецькій та Луганській областях, які повернулися після 14 ротації.

Офіцерів податкової міліції, які повернулися після несення служби, привітав Олександр Гомон, перший заступник начальника ГУ ДФС у Сумській області.

– Офіцери ДФС Сумщини гідно тримали економічну оборону в районах здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей, – звернувся до воїнів Олександр Гомон.

Керівник подякував працівникам за гідну працю, з честю виконаний обов’язок по захисту економічних інтересів України, відзначив професіоналізм та відданість справі.

За мужність, сумлінне виконання службових завдань із відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях нагороджено Почесними грамотами від Сумської обласної державної адміністрації Руслан Сидоренко, Олексій Яценко та Дмитро Кострикін, працівники оперативного управління ГУ ДФС у Сумській області.

Також полковнику податкової міліції Сергію Глуховцову, начальнику оперативного управління ГУ ДФС у Сумській області за сумлінну і самовіддану службу, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм у виконанні поставлених завдань під час проходження служби у зоні проведення операції Об’єднаних сил та з нагоди Дня Конституції України вручили подяку від ДФС України.