Сумські митники приєднались до заходу «День правничої кар’єри» у СНАУ

У день, коли Україна святкує День юриста, на території Сумського національного аграрного університету відбувся захід «День правничої кар’єри». Академічна спільнота СНАУ підтримують відому фразу «Право – мистецтво добра та справедливості». На захід завітали представники всіх сфер правничої діяльності. Митники не оминули дане свято. До святкування приєднались заступник начальника Сумської митниці ДФС Юрій Міщенко, а також 3 кінологічні команди під керівництвом Романа Завального.

Юрій Міщенко привітав з професійним святом викладачів та студентів юридичного факультету. Побажав нових творчих здобутків, професійних перемог, невичерпної енергії, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра.

Майбутні фахівці та школярі, які обирають професію, з великою цікавістю спілкувались з кінологами та їх чотирилапими друзями. Працівники митниці розповідали про ефективність та доцільність використання кінологічних команд під час роботи на митних постах. А молодь намагалась дресирувати собак, хоча це було більше схоже на дружні обійми з чотирилапими друзями.