Студенти завітали на Сумську митницю ДФС

27 березня до стін Сумської митниці ДФС завітали студенти 4-го курсу коледжу Сумського національного аграрного університету.

Заступник начальника митниці Юрій Міщенко влаштував студентам навчальну екскурсію приміщеннями Сумської митниці ДФС. Керівники управлінь провели лекцію для молоді, де їх було ознайомлено з основними завданнями та принципами роботи митниці, роз’яснено певні законодавчі акти, якими керуються працівники служби та мовою цифр окреслено результати щоденної праці тих, хто стоїть на сторожі економічних інтересів нашої держави.

Близько 30 майбутніх юристів мали змогу поспілкуватись з представниками митниці та задати їм свої питання.

«Сумська митниця ДФС запросила студентів на екскурсію. Так, нашою метою було ознайомлення студентської аудиторії з методами та принципами роботи Сумської митниці, основними напрямками у протидії митним правопорушенням та контрабанді» – зазначив Юрій Міщенко.

Начальник управління по роботі з персоналом Олександра Колобиліна відмітила, що митникам дуже приємно зустрічатися зі студентами, розуміючи, що в подальшому, деякі з них можуть стати нашими колегами, адже сьогоднішнім заходом ми закладаємо фундамент у їх професійний розвиток.

Після пізнавальної розмови майбутнім фахівцям організували практичну частину – екскурсію на митний пост «Юнаківка» Сумської митниці ДФС.

Начальник митного посту Дмитро Забавський ознайомив студентів з історією митного посту, з його основними принципами роботи, нагально продемонстрував весь ланцюг проходження митного контролю транспортного засобу, що перетинав кордон, ознайомив зі всіма нюансами обстеження транспортних засобів.

Студентам була надана можливість відчути себе у ролі працівників митниці та за допомогою відповідних технічних засобів усі бажаючі проводили огляд транспортного засобу.

Самі студенти радо ділилися враженнями від проведеного дня, у безпосередньому діалозі з митниками Сумщини та зазначали, що відкрили для себе багато цікавого та корисного для своєї спеціалізації.