Студенти СумДУ завітали до юстиції

З метою популяризації професії правника серед університетської молоді та задля створення умов відкритості й прозорості до обласної юстиції завітали студенти юридичного факультету Сумського державного університету. Про це повідомляє Управління юстиції Сумської області.

Під час зустрічі молодь ознайомилась зі структурою та роботою установи. Обговорювались й питання, стосовні змін в законодавстві, ініційованих Міністерством юстиції, а саме щодо пакета законів, який в народі отримав назву #ЧужихДітейНеБуває.

Крім того, присутні мали змогу ознайомитись із роботою структури управління державної реєстрації актів цивільного стану та дізнатися про аспекти його діяльності. Так, приємною несподіванкою для студентів стало запрошення до нового офісу європейського зразка «Open Space», в якому молоді люди спробували себе в ролі відвідувачів та працівників. Під час неформального заходу майбутніх юристів цікавили різні питання, в тому числі щодо популярного проекту Мін’юсту «Шлюб за добу», завдяки якому тепер закохані можуть не чекати місяць, а за добу узаконити свої стосунки. Цікавила студентів і статистика народжуваності та смертності, шлюбів та розлучень. Особливу увагу викликав у присутніх термінал електронної черги.

Варто зазначити, що молодь вразила надзвичайна відкритість, професіоналізм та кваліфікованість фахівців юстиції. Студенти подякували правникам за таку зустріч та вказали, що отримали багато корисного та нового для себе в якості майбутніх юристів та як для громадян.