Студенти СНАУ знайомляться з роботою суду

21 березня 2019 року студенти 1 та 2 курсів юридичного факультету Сумського національного аграрного університету, які вивчають міжнародне право, разом зі своїми викладачами завітали до Зарічного районного суду м. Суми.

Зустріла та привітала студентів у приміщенні суду в.о. керівника апарату суду Ольга Шаповал та провела оглядову екскурсію приміщенням суду. Спочатку вони відвідали архів суду, поспілкувалися та отримали відповіді на запитання щодо строків зберігання та порядку знищення судових справ.

Потім Ольга Шаповал ознайомила студентів із роботою канцелярій та розповіла про категорії справ, які розглядаються нашим судом, про автоматизований розподіл судових справ.

Прес-секретар суду Наталія Сидоренко розповіла про встановлений у приміщенні суду інформаційний кіоск за допомогою якого відвідувачі суду можуть самостійно переглянути список справ, призначених до розгляду; отримати інформацію про стан розгляду справ; банківські реквізити для сплати судових витрат; здійснити електронний пошук справи за номером, датою призначення або за учасником процесу.

Далі студентам було запропоновано оглянути зал судового засідання. Ольга Шаповал розповіла які місця в залі займають учасники судового процесу, де знаходиться обвинувачений чи підозрюваний, яким обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Розказала присутнім про можливість проведення судових засідань у режимі відео конференції

Цікаво було студентам дізнатися про сайт Зарічного районного суду м. Суми на веб-порталі судової влади та офіційні сторінки суду в соціальних мережах Facebook та Іnstagram.

Аби вдосконалити свої практичні та теоретичні навички студенти-правники відвідали відкрите судове засідання під час розгляду цивільної справи під головуванням судді Алли Сидоренко.

Студенти, залишаючи стіни будівлі суду, подякували працівникам суду за теплий прийом та цікаву екскурсію.

Джерело: zr.su.court.gov.ua