Рятувальники Сумщини продемонстрували учням селищної школи свою професійну майстерність

16 травня рятувальники організували справжнє свято безпеки на території Садівської загальноосвітньої школи, що знаходиться в Сумському районі. А почалось все з навчальної тривоги про пожежу в закладі. Це дало змогу, як педагогам так і учням відпрацювати проведення евакуації.

16 травня рятувальники організували справжнє свято безпеки на території Садівської загальноосвітньої школи, що знаходиться в Сумському районі.

Вже на вулиці всі спостерігали за професійними діями рятувальників, які за задумам навчань здійснювали ліквідацію осередку горіння на другому поверсі та винесли на свіже повітря умовного потерпілого.

Найбільше вражень та позитивних емоцій, абсолютно у всіх викликала можливість познайомитись з рятувальним спорядженням, освоїти вогнегасники в реальності приборкуючи полум’я та отримати заряд адреналіну під час проходження пожежної естафети.

Зі слів, як учнів так і педагогів завдяки рятувальникам Сумщини, цей день став для них справжнім святом, адже співробітники ДСНС змогли в доступній формі навчити присутніх безцінним правилам безпеки життєдіяльності.