Підбито підсумки роботи Сумської митниці ДФС за І квартал 2019 року

У Сумській митниці ДФС під головуванням керівника митниці Олександра Щуцького відбулась апаратна нарада щодо результатів роботи митниці за січень-березень 2019 року.

У нараді взяли участь заступники керівника митниці, начальники управлінь та митних постів, які звітували про підсумки діяльності в І кварталі 2019 року.

Олександр Щуцький, в.о. начальника Сумської митниці ДФС висловив особисту подяку особовому складу митниці за плідну роботу, зазначив, що жорсткі умови сьогодення вимагають максимального сприяння стабілізації фінансово – економічної ситуації в державі, в тому числі і за рахунок налагодження дієвої конструктивної взаємодії між митними органами та суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності.

Відмітив, що у звітному періоді митницею впроваджено комплекс важливих заходів, спрямованих на спрощення та прискорення митних процедур, відпрацювання автоматизованого технологічного процесу здійснення митних формальностей, який мінімізує втручання людського фактору.

Керівник звернув увагу на те, що головні завдання перед митницею залишаються незмінними, а саме – виконання у повному обсязі індикативних показників надходжень митних платежів до Державного бюджету України та ефективна боротьба з митними правопорушеннями.

Так, за звітний період до державного бюджету надійшло 1,4 млрд. гривень, що становить 119,3 відс. виконання індикативних показників.

Олександр Щуцький наголосив, що II квартал 2019 року буде досить складним, тому інспекторам необхідно спрацювати злагоджено, на високому професійному рівні і гідно виконати всі завдання, що стоятимуть перед митницею.