На Сумщині розпочинають весняний комісійний огляд вулично-шляхової мережі

Працівники відділу БДР розпочинають весняний комісійний огляд вулично-шляхової мережі. Про це сьогодні, 22 березня, повідомили в прес-службі патрульної поліції Сумщини.

Працівники відділу безпеки дорожнього руху (БДР) управління патрульної поліції в Сумській області проведуть весняний комісійний огляд вулично-шляхової мережі області.

Його мета – визначення стану експлуатаційного утримання доріг загального користування, вулиць та залізничних переїздів і належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації.

Особливу увагу під час огляду приділятимуть організації роботи щодо приведення вулично-шляхової мережі в безпечний для руху стан:
✅ стан покриття проїзної частини (наявність деформації у вигляді ямковості, осідань, колійності та ін.), узбіч, тротуарів;
✅ наявність та стан дорожньої розмітки;
✅ забезпечення видимості, технічних засобів організації дорожнього руху;
✅ стан функціонування зовнішнього освітлення;
✅ стан утримання смуг відведення та придорожніх територій;
✅ облаштування залізничних переїздів.

Окрему увагу приділять облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП.

Усі недоліки в утриманні вулично-шляхової мережі ретельно фіксуватимуться в актах огляду. За їх результатами будуть визначені обсяги першочергових робіт. Власникам вулично-дорожній мережі будуть надані відповідні вимоги, а також визначені чіткі строки їх виконання.