На Сумщині рятувальники навчають підростаюче покоління правилам безпеки

Щоб застерегти дітей від неправильних дій, а головне – зберегти їх життя, рятувальники відвідують навчальні заклади області. Так, 28 січня працівники підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели виховні заходи одразу в 4-х навчальних закладах області: школі № 3 м. Охтирка, Бацманівському навчально-виховному комплексі, Роменського району та в школі і дошкільному навчальному закладі с. Кровне, Сумського району.

Учням розповіли основні правила пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватися у побуті, при користуванні печами та електроприладами. Навчили як треба поводитися щоб не сталося біди при виявленні вибухонебезпечних предметів. Окремо фахівці зупинилися на алгоритмі дій при пожежі та продемонстрували як правильно застосовувати первинні засоби пожежегасіння.

Вихованців дошкільного навчального закладу «Пролісок» рятувальники навчали безпечній поведінці. У ігровій формі малюків ознайомили з важливими правилами, застерегли, що не можна пустувати з вогнем та розповіли як приборкується пожежа вогнегасником.