Керівник поліції області зустрівся з ветеранським активом ОВС

Під час  зустрічі Микола Лушпієнко вручив колишнім правоохоронцям, що нині перебувають на заслуженому відпочинку, посвідчення та відзнаки ветерана поліції.

Зустріч відбулася в залі засідань колегії ГУНП області. Очільник поліції області запросив до розмови колишніх правоохоронців – досвідчених офіцерів та працівників поліції, що нині перебувають на заслуженому відпочинку. Спочатку розмова стосувалася загальної  криміногенної ситуації в області, адже навіть будучи на пенсії, колишні поліцейські тримають  «руку на пульсі» і в силу багаторічного досвіду та професійних навичок добре розуміють суть тих чи інших процесів, що відбуваються в регіоні.

«Учорашні випускники вишів, котрі нині тільки починають опановувати  в практичній площині отримані теоретичні знання, вкрай потребують вашого досвіду та порад, – підкреслив Микола Лушпієнко. – А тому ми будемо завжди раді вашій підтримці, вашому мудрому слову та вашим настановам, якщо вони допоможуть нашим молодим фахівцям упереджувати і розкривати злочини та затримувати злочинців».

Завершилась зустріч приємною несподіванкою – 17 колишніх правоохоронців, серед яких більшість – учасники бойових дій, отримали посвідчення та відзнаку «Ветеран Національної поліції».  Начальник ГУНП привітав  їх з отриманням нового статусу, та побажав міцного здоров‘я, сил і наснаги задля розбудови української держави та теплого домашнього затишку.

Відділ комунікації поліції Сумської області