Абоненти Київстар допомогли маленьким пацієнтам Національного інституту раку

В рамках ініціативи «Дитяча Надія» Київстар разом із Міжнародним Благодійним Фондом «Українська Біржа Благодійності» (МБФ УББ) допомогли Національному Інституту Раку закупити медичне обладнання у відділення променевої діагностики. 

На кошти, які абоненти Київстар перераховували за допомогою SMS-повідомлень, були закуплені датчики та блок безперебійного живлення до УЗД-апарату. Тепер більше 2000 маленьких пацієнтів інституту зможуть вчасно пройти необхідне доопераційне та післяопераційне УЗД-обстеження.

«Благодійні SMS — дуже потужний інструмент для вирішення потреб нужденних. Ми започаткували ініціативу «Дитяча надія», аби діти із онкозахворюваннями могли вчасно пройти обстеження та отримати необхідну допомогу в українських лікарнях. Я дуже радий, що Київстар разом із нашими небайдужими абонентами допомогли коштами на закупку потрібного обладнання. Мені дуже хочеться, щоб кожен хворий малюк одужав», – говорить Павло Даніман, директор із маркетингу Київстар.

Нагадаємо, кожен абонент передплаченого зв’язку Київстар має можливість пожертвувати кошти на допомогу дітям. Пожертва може бути разовою — від 1 грн до 3000 грн — або регулярною – 2, 5, 10, 15 та 20 грн. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн. 

«Сьогодні в українських лікарень є багато потреб у сучасному та високотехнологічному обладнанні, яке дозволяє щоденно та безперервно рятувати дитячі життя. На жаль, державне фінансування не дозволяє у достатній мірі укомплектувати Відділення променевої діагностики Національного Інституту Раку, де щорічно проходять обстеження тисячі дітей з онкологічними захворюваннями з усіх куточків України. Тому, спільними зусиллями благодійників та абонентів компанії Київстар було зібрано кошти на придбання життєвонеобхідного обладнання», — говорить Ірина Гуцал, директорка Міжнародного Благодійного Фонду «Українська Біржа Благодійності».

Кошти, які абоненти жертвують за допомогою SMS, не обтяжуються податками. 100% пожертв Київстар перераховує МБФ УББ на реалізацію проекту. Фонд самостійно закуповує всі необхідні матеріали для лікарень. Звіти щодо збору та використання коштів можна переглянути на сайті Української Біржі Благодійності

Благодійні організації, з якими співпрацює Київстар, пройшли ретельні перевірки на міжнародному рівні групи «VEON» щодо етичності ведення бізнесу. Тому наші абоненти можуть бути впевнені, що кошти дійдуть до адресата.Переглянути подробиці та підтримати ініціативу можна за посиланням https://kyivstar.ua/uk/charity-ubb.