«В наступному скликанні парламенту Опозиційний блок скасує закон про декомунізацію та мовний закон», — Олександр Долженков

«Фракція Опозиційного блоку в дев’ятому скликанні парламенту докладе максимум зусиль, аби конфлікт на Донбасі було врегульовано мирним шляхом, а закони про декомунізацію та мову були скасовані», — про це з парламентської трибуни заявив народний депутат від Опозиційного блоку Олександр Долженков.

За його словами, фракції парламенту восьмого скликання, які в 2014 році увійшли до складу коаліції, зруйнували парламентаризм в України, розтоптали Конституцію та норми закону про Регламент Верховної Ради.

«Нинішній парламент розколював суспільство мовними та релігійними закони. Влада ділила українців на два сорти – ватників та патріотів; на тих, хто має право на пенсії, і тих, хто мешкає на неконтрольованих територіях і відповідно не має такого права. Вона говорила, що не потрібно врегульовувати конфлікт на Донбасі шляхом перемовин. Але військового рішення немає», — зауважив Олександр Долженков.

За словами опозиціонера, першочергове завдання парламенту дев’ятого скликання – врегулювати конфлікт на сході, який триває понад п’ять років.

«Конфлікт необхідно закінчувати мирним шляхом, шляхом переговорів. І ми докладемо для цього усіх зусиль. Більше того, в наступному скликанні парламенту ми скасуємо закон про декомунізацію та мовний закон. Це те, чого очікує від нас суспільство», — наголосив політик.

Джерело: opposition.com.ua