“Українців обманом намагаються позбавити землі” – Тимошенко

Лобісти міжнародних агрокорпорацій не полишають спроб позбавити українців їхнього національного надбання. Про це лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко заявила в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” на каналі “Україна”.

Вона розповіла, що відкрити шлях до розпродажу сільськогосподарських земель намагатимуться вже у наступний вівторок – “ухваливши похапцем закон, який дозволяє купувати українські чорноземи іноземцям і фірмам із закордонним капіталом”.

Лідерка партії “Батьківщини” заявила, що депутати у сесійній залі Верховної Ради будуть голосувати за закон у вівторок, 12 листопада. За цим законом, землю продаватимуть юридичним особам, які на 99% можуть належати іноземним корпораціям.

“Ніколи наші фермери не стануть рівноправними конкурентами міжнародним корпораціям. Фермери ризикують залишитися без землі, а країна без майбутнього” – додала Тимошенко.

Також Юлія Тимошенко нагадала обіцянку Володимира Зеленського ухвалювати кожне важливе рішення лише після вивчення думки людей. Голова партії закликала представників влади дочекатися парламентських слухань щодо земельного питання, призначених на 4-те грудня, і розпочати роботу над організацією загальнонаціонального референдуму з земельного питання.