Україна і Туреччина домовилися про взаємовизнання водійських посвідчень

Глава МВС Арсен Аваков та голова Національної поліції України Сергій Князєв домовилися з міністром внутрішніх справ Туреччини Сулейманом Сойлу про взаємовизнання водійських посвідчень.

Про це інформує UATV з посиланням на прес-службу МВС.

“Сподіваюся, відповідну угоду буде підписано вже найближчим часом”, – зазначив Аваков.

У свою чергу Сулейман Сойлу також додав, що Туреччина готова співпрацювати разом з Україною в питаннях боротьби з тероризмом на всіх рівнях.

“Від Анкари до нас було направлено 28 запитів щодо розшуку злочинців-громадян Турецької Республіки. Ми відповіли на всі. Крім того, ми передали 23 запити щодо осіб, які підозрюються у тероризмі, 31 – щодо шахрайства та 36 – у контрабанді. Щодо всіх цих осіб правоохоронці взаємодіяли через канали Інтерполу. Туреччина передала нам двох громадян, яких розшукувала поліція України. Двох осіб, яких підозрюють у тероризмі, ми передали Анкарі. Ще одна особа чекає на екстрадицію“, – розповів Сергій Князєв.

Наша держава продовжує активно роботу у контактній групі, яку створили чотири країни – Україна-Туреччина-Азербайджан-Грузія – і яка займається боротьбою із транснаціональною злочинністю.

Ілюстрація: фото МВС