У Сумах приводять до ладу пляж в парку Кожедуба

НПро те, що вже зроблено та про те, що в планах, розповіли з виїздом на місце заступник міського голови Олександр ЖУРБА та директор департаменту інфраструктури міста Едуард ВЕЛИТЧЕНКО.

Інспектуючи хід робіт, які розпочались ще у квітні, Олександр Журба повідомив, що завершити їх планують до початку купального сезону.

За цей час тут проведуть кронування дерев, облаштують пішохідну доріжку, спортивні майданчики, зроблять освітлення, поставлять лавочки та приведуть до ладу туалети.

«Прохання від сумчан облаштувати цей пляж надходили постійно. Тому міський голова Олександр Лисенко доручив провести всі необхідні роботи, аби цього літа містяни мали можливість відпочивати у належно облаштованих умовах», – сказав Олександр Журба.

Принагідно заступник міського голови додав, що задля безпеки городян фахівці міської рятувально-водолазної станції перевірили дно річки, яке потім звільнили від коріння, скла та інших предметів, які могли б завдати шкоди відпочиваючим. Разом із тим убезпечили і прибережну смугу.

Усі ці роботи, повідомив директор департаменту інфраструктури міста Едуард Велитченко, виконуються згідно з комунальним замовленням. Загалом на приведення до ладу одного з найулюбленіших місць відпочинку сумчан планують спрямувати близько 2,5 млн гривень.