У Сумах офіційно встановлено результати виборів до міської ради (список депутатів)

На Інформаційному порталі оприлюднено протокол Сумської міської виборчої комісії Сумського району Сумської області про встановлення результатів виборів депутатів Сумської міської ради.

Ухвалила такий комісія на своєму засіданні ввечері 5 листопада на основі протоколів про підсумки голосування з виборів депутатів Сумської міської ради Зарічної районної у м. Сумах та Ковпаківської районної у м. Сумах територіальних виборчих комісій Сумської області.

У виборах депутатів міської ради взяли участь 65335 виборців.

За результатами голосування п’ятивідсотковий бар’єр подолали 5 політичних партій (у порядку зменшення):

  • ВО «Батьківщина» — 16174 голосів (26,05%)
  • ПП «Опозиційна платформа – За життя» — 11055 (17,80%)
  • ПП «Європейська Солідарність» — 10793 (17,38%)
  • ПП «Слуга народу» — 9832 (15,83%)
  • ПП «Сила і Честь» — 3340 (5,38%)

Міська ТВК також визнала обраними 42 депутатів, 16 з яких – по єдиному багатомандатному виборчому округу/єдиному виборочму списку (ЄВС) та 26 – по шести територіальних округах (ТВО).

У підсумку, оновлений депутатський корпус матиме наступну структуру:

  • ВО «Батьківщина» — 13 обранців
  • ПП «Опозиційна платформа – За життя» — 9
  • ПП «Європейська Солідарність» — 9
  • ПП «Слуга народу» — 8
  • ПП «Сила і Честь» — 3

Обраними депутатами міської ради визнані:

«Батьківщина»

ЄВС:

  1. ЛИСЕНКО Олександр Миколайович
  2. БАРАНОВ Андрій Володимирович
  3. ДОМІНАС Валентина Михайлівна
  4. ДЖАРІШНЕЛОВ Олександр Вікторович
  5. ДЯГОВЕЦЬ Олена Володимирівна

ТВО:

  1. ШИЛОВ Володимир Олександрович
  2. ЗИМЕНКО Олександр Вікторович
  3. ГРОБОВА Вікторія Павлівна
  4. САГАЧ Анатолій Григорович
  5. ВАСЮНІН Дмитро Генадійович
  6. ЛИПОВА Світлана Андріївна
  7. ЛЕВЧЕНКО Олег Олександрович
  8. ВЕГЕРА Олександр Олексійович

«Опозиційна платформа — За життя»

ЄВС:

  1. ЧМИРЬ Юрій Павлович
  2. ХОЛЯВКА Наталія Анатоліївна
  3. СТРЕЛЬЧЕНКО Наталія Анатоліївна

ТВО:

  1. ПЕРЕПЕКА Ігор Олександрович
  2. ЖИЛЕНКО Віталій Миколайович
  3. СТРЕЛЬЧЕНКО Олександр Юрійович
  4. СОКОЛОВ Олександр Олегович
  5. ЖИЛЕНКО Юрій Миколайович
  6. ПЕРЕПЕКА Юрій Олександрович

«Європейська солідарність»

ЄВС:

  1. АКПЄРОВ Вадим Вагіфович
  2. ГУБСЬКА Ірина Олексіївна
  3. БОСЕНКО Інна Миколаївна

ТВО:

  1. НАГОРНА Марина Юріївна
  2. КОСЯНЕНКО Євген Євгенович
  3. ЛАНТУШЕНКО Дмитро Сергійович
  4. ЧЕПІК Володимир Ігоревич
  5. ХАНДУРІН Дмитро Вікторович
  6. ГАЛАЄВ Расул Магомед-Шаріпович

«Слуга народу»

ЄВС:

  1. РЕЗНІК Олег Миколайович
  2. ЛАЗАРЕВ Єфрем Олександрович

ТВО:

  1. КАЛЬЧЕНКО Ігор Володимирович
  2. ДМИТРЕНКО Сергій Миколайович
  3. ЗЕЛЕНСЬКИЙ Максим Олександрович
  4. ГАЛАЄВ Рустам Магомед-Шаріпович
  5. КУЦ Владислав Віталійович
  6. КОБЗАР Артем Миколайович

«Сила і честь»

ЄВС:

  1. КУПРЕЙЧИК Ірина Валеріївна
  2. ДЯДЕНКО Ірина Олегівна
  3. КИСІЛЬ Олександр Андрійович