У Сумах обговорили роботу міського пасажирського транспорту

На початку засідання начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій ЯКОВЕНКО довів до відома присутніх звернення ФОП Олійник стосовно зменшення кількості автобусів на маршруті № 9. Повідомляє Інформаційний портал Сумської міської ради.

Повідомив, що протягом минулого тижня спеціалісти відділу вибірково обстежували пасажиропотік за маршрутом № 9. Результати обстеження направлено до розробника схеми руху міського пасажирського транспорту в Сумах Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Зі свого боку члени комісії рекомендували міському голові Олександру ЛИСЕНКУ погодити зменшення кількості автобусів на маршруті № 9; відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг підготувати проект рішення виконавчого комітету про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21 червня 2016 року.

Разом із тим було одноголосно підтримано пропозицію Сергія Яковенка подовжити рух автобусів до Баранівського кладовища, збільшити кількість комунального транспорту під час Пасхальних і поминальних днів.

Також під час засідання комісії було вирішено, що найближчим часом потрібно доопрацювати питання введення додаткової зупинки біля ТЦ «Лавина» в напрямку вул. Героїв Крут; змінити клас зупинки «вул. Садова» в напрямку центру з «автобусної» на «відокремлену».

Окрім того, було рекомендовано міському голові не погоджувати зупинку для приміського маршруту «Суми – Бездрик» на зупинці «Центральний будинок зв’язку», департаменту інфраструктури міста зробити ремонт дорожнього покриття на зупинках громадського транспорту та звернутись до управління Уктрансбезпеки в Сумській області для організації проведення спільних перевірок з метою виявлення порушень перевізниками приміського транспорту в частині здійснення несанкціонованих зупинок автобусів по місту.