У Шостці хочуть ліквідувати оборонне підприємство

Казенний завод “Зірка” у Шостці розпорядженням Укроборонпрому ліквідують. На підприємстві буде створена ліквідаційна комісія, яка приступить до процесу ліквідації. Інформацію про це оприлюднив у Facebook директор заводу Андрій Осипенко:

“Недарма кажуть, що благими намірами вистелена дорога в пекло. Сьогодні вкотре довелося в цьому переконатися. В Укроборонпромі розпорядилися створити на підприємстві ліквідаційну комісію та приступити до процесу ліквідації казенного заводу «Зірка».

Принципово не згоден з таким рішенням і відмовляюся брати участь в цьому процесі, аж до звільнення. Я знаю, що у нас є і сили, і бажання, і можливість працювати.

Нехай не в таких масштабах як раніше, але все ж… Але концерн, на жаль, перспектив не бачить. Велику роль в ухваленні такого категоричного рішення зіграли останні події. Політикани, які прагнуть до влади, заробляли собі рейтинги гучними заявами, геть забувши про те, як це в підсумку позначиться на долі заводу і заводчан. А підсумок сумний – борги залишилися, «Зірку» списали з рахунків.

Це рішення проблеми? Я так не думаю і буду продовжувати відстоювати виробництво. Нехай в іншому статусі, в іншому вигляді, але «Зірка» має існувати!”