У грудні рейтинг Зеленського підскочив, — опитування

За результатами грудня 2019 року президент України Володимир Зеленський своєю працею задовольняє очікування 62% українців. серед тих, які відповіли на запитання соціологічного дослідження. Про це передає соцгрупа «Рейтинг».

25% респондентів категорично не влаштовує діяльність діючого гаранта. Як відзначають соціологи, за останні два тижні рівень задоволеності роботою президента Зеленського зросла з 53 до 62%, а невдоволення зменшився з 33 до 25%.

За даними цього ж опитування, діяльністю голови Верховної ради України Дмитра Разумкова задоволені 36%, незадоволені — стільки ж. Чверть не змогли оцінити його роботу. Зате задоволені роботою парламенту менше: 29% позитивно оцінили його роботу, 51% — негативно, 21% — важко оцінити.

Подібна тенденція і в оцінках роботи уряду: діяльністю прем’єр-міністра Олексія Гончарука задоволені відносно більше, ніж роботою всього Кабміну. 35% висловили задоволеність діяльністю голови уряду (35% — незадоволені, 30% — не змогли оцінити). 29% задоволені роботою Кабміну, 45% — не задоволені, чверть не відповіли на це питання.

Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%. Терміни проведення дослідження: 13-17 грудня 2019 р.