«Це місце заражене»: Зеленська проти, щоб чоловік працював на Банковій

Майбутня перша леді України Олена Зеленська заявила, що не хоче, щоб її чоловік, новообраний президент України Володимир Зеленський, сидів в Адміністрації Президента на вул. Банковій.

Про це Зеленська розповіла в інтерв’ю американському виданню The Daily Beast.

Майбутня перша леді України розповіла, що живе разом з чоловіком та двома дітьми, двома собаками, морською свинкою і рибкою через парк від будівлі Верховної Ради. За її словами, було б зручно, якби її чоловік ходив на роботу пішки.

«Це було б чудово для нього. Чому б і ні? Прем’єр-міністр Нідерландів вирушає на роботу на велосипеді», — зазначила Зеленська.

Вона додала, що не бачить свого чоловіка в Адміністрації Президента на вул. Банковій. На її думку, Зеленському варто триматися подалі від цього місця.

«Ми не хочемо заходити всередину. Це місце заражене темним негативним минулим. Ми були б раді зробити з цього будинку сучасний музей або передати його в який-небудь університет, — підкреслила Зеленська.

Раніше Зеленський заявив, що в разі перемоги в другому турі президентських виборів, збирається переїхати з Адміністрації Президента на Банковій і не користуватися заміськими резиденціями

Джерело: УНІАН