Третина українців вважають, що Рада не допрацює повний термін, – опитування

43,5% респондентів, опитаних фондом “Демократичні ініціативи” ім. В. Кучеріва та Київським міжнародним інститутом соціології вважають, що Верховна Рада допрацює весь належний строк до листопада 2024 року, 32,9% – що відбудуться дострокові вибори.

Про це свідчать результати опитування, передають Українські Новини.

При цьому 82% опитаних вважають, що зробили правильний вибір на позачергових виборах у парламент, 4,9% – вважають свій вибір неправильним, 13,1% – не змогли відповісти.

66,7% респондентів не знають, хто був обраний депутатом Верховної Ради у їхньому мажоритарному окрузі, 28,9% – знають.

Крім цього, 40,8% опитаних вважають негативним факт відсутності політичного досвіду у більшості депутатів Ради, так як непрофесійні люди не зможуть кваліфіковано вирішувати проблеми країни, 23,9% – вважають цей факт позитивом, так як це забезпечить повне оновлення політики, 25,9% – припускають, що це може бути як позитивом, в разі навчання депутатів та залучення кваліфікованих спеціалістів, так і негативом, у разі, якщо депутати будуть вважати, що все вміють і все знають, 9,4% – не змогли відповісти.

Опитування проводилося “Демініціативами” і КМІС з 4 по 19 листопада 2019 року серед 2 041 повнолітніх респондентів на всій підконтрольній території Україні.

Статистична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Опитування фінансувалося Представництвом Європейського Союзу в Україні.