Суд притягнув до відповідальності депутата сільської ради за несвоєчасне подання щорічної деклараціїї

05 березня 2019 року Лебединським районним судом Сумської області розглянуто справу про адміністративне правопорушення  про притягнення до відповідальності за  ч. 1   ст. 172-6 КпАП України депутата Будильської сільської ради Лебединського району Сумської області. Про це повідомляє Лебединський районний суд Сумської області.

Депутат сільської ради громадянин А., будучи  суб’єктом декларування,  несвоєчасно подав без поважних причин декларацію осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік, що є вчиненням правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 45 Закону України “Про запобігання корупції”, відповідальність за що встановлена ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Дослідивши матеріали справи, обставини вчиненого правопорушення та його наслідки, суд визнав винним  громадянина А. у вчиненні  правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та наклав стягнення у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 850 грн. до державного бюджету.

Постанова може бути оскаржена в установленому законом порядку.

Номер справи в ЄДРСР 580/334/19.