Підприємцям нагадали вимогли торгівлі квасом та кавою

Заступник міського голови Ольга ВОЛОШИНА провела нараду з фахівцями структурних підрозділів, міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та суб’єктами господарювання.

Зібрались для того, аби нагадати останніми правила торгівлі безалкогольними напоями (квасом з діжок та чаєм і кавою з кавомашин).

Підприємців проінформували, що відповідно до Положення про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків на території міста, затвердженого рішенням виконавчого комітету, для здійснення сезонної торгівлі рекомендовано звернутись до управління «Центр надання адміністративних послуг» з письмовою заявою для подальшого розгляду.

Начальник міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олександр ХРІН наголосив на тому, що суб’єкти господарювання всіх форм власності, що здійснюють підприємницьку діяльність у сфері торгівлі та ресторанного господарства повинні проводити державну реєстрацію потужностей операторів ринку та нагадав про санітарні норми.

У свою чергу начальник управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Руслан ГОЛОПЬОРОВ звернув увагу суб’єктів господарювання на дотримання Правил благоустрою міста Суми та обов’язкове укладання договорів на вивіз, утилізацію сміття. Підвіз товару повинен робитись без заїзду на газони, або тротуарну плитку.

Про неухильне дотримання при проведенні торгівлі Правил торговельного обслуговування, трудового та податкового законодавства нагадав начальник відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Олег ДУБИЦЬКИЙ.