Олена Зеленська: що відомо про майбутню першу леді України

Олена Зеленська незабаром стане першою леді України. Володимир Зеленський, за результатами екзит-полу, перемагає у другому турі виборів. Його суперник Петро Порошенко вже визнав свою поразку на президентських виборах.

За даними екзит-полу, Володимир Зеленський отримав 73% голосів виборців, Петро Порошенко – 25,5%.

Що відомо про Олену Зеленську?

Олені Зеленській – 41 рік, вона, як і Володимир, народилася у Кривому Розі. З майбутнім чоловіком вчилася у паралельних класах в одній школі. Але познайомилася пара випадково вже після школи. Зустріч сталася, коли обоє були студентами і вчилися у різних інститутах.

Олена розповідала, що артист привернув її увагу порядністю та дотепністю. “З ним ніколи не бувало нудно”, – казала вона. Проте, Володимир не квапився просити її руки. Вона аж вісім років чекала на освідчення, яке прозвучало після того, як пара пішла в кінотеатр та подивилася там мелодраму. Весілля Зеленські зіграли в 2003 році. 

Весілля Володимира та Олени Зеленських

Нині ж Олена і Володимир разом виховують двох дітей – 14-річну Олександру та 5-літнього Кирила.

За фахом Олена будівничий – вона закінчила Криворізький технічний університет з червоним дипломом. Проте, за набутою спеціальністю жінка не працювала ні дня. Вона допомагала і допомагає чоловікові з текстами для номерів “95 Кварталу”.

Сам Зеленський каже, що дружина для нього – справжній друг і має колосальний вплив на прийняття ним рішень.

Я люблю її так само, як себе самого. А коли твоя улюблена жінка дарує тобі дітей, ти розумієш, що, блін, дітей любиш навіть більше, ніж себе, це катастрофа! Сім’я – це унікальна історія. Я ні на що не готовий, щоб їх втратити,
– сказав політик.

Сім’я Зеленських

Що говорить дружина Зеленського про його похід у політику? 

У цьому плані ймовірна майбутня перша леді не багатослівна. Довгий час вона взагалі не коментувала похід чоловіка у президенти України. Проте, перед виборами Олена все ж зізналася, що була проти такого рішення чоловіка, і якийсь час навіть не знала про це.

Я була відверто і агресивно проти початку цього проекту. Бо це дуже важкий проект, навіть не проект, а інший напрямок у житті. Але мене, напевно, намагалися берегти. І найбільш ранні плани, коли все це обговорювалося з колегами, близькими соратниками – не можу сказати, що від мене це приховували, але оберігали від зайвої інформації, щоб я раніше часу не нервувала”, – сказала Олена.

Вона додала, що чоловік – надзвичайно цілеспрямована людина, тому безглуздо протистояти рішенням, яке він прийняв. Олена змирилася з рішенням Зеленського, коли зрозуміла, що це його вибір.

Я поки взяла тайм-аут, щоб не думати про те, буду я першою леді чи ні. Прийде час і ми зможемо все вирішити. Я боюсь загадувати щось наперед, – зауважила Зеленська.

Олена та Володимир Зеленські

Джерело: 24tv.ua