Новинський: Ми будемо домагатися повернення вулицям міст і сіл імен героїв Великої Вітчизняної війни та відновлення пам’ятників

Фото: Фракция политической партии "Оппозиционный блок" в Верховной Раде Украины / Facebook

Голова фракції Опозиційного блоку у Верховній Раді Вадим Новинський пройшов маршем «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» разом із ветеранами та киянами з фотографіями рідних і близьких, які служили в Радянській Армії, повідомляє прес-служба фракції у Facebook.

Панахиду служив предстоятель УПЦ МП митрополит Онуфрій. Новинський разом із колегами по політичній силі поклав квіти до Вічного вогню та могили Невідомого солдата в парку Вічної слави в Києві і заявив, що буде домагатися повернення перейменованим вулицям імен героїв війни. 

Дорогі ветерани! Ваш подвиг непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність усім, хто відстояв Батьківщину, перед ким ми низько схиляємо голову. Від імені нашої політичної сили й усіх однодумців хочу подякувати ветеранам за те, що вони відбудували нашу державу після війни. І сьогодні ветерани виконують важливу суспільну роль – передають молоді цінності доблесті, честі, любові до рідної землі. Нам потрібна молодь, вихована на прикладі подвигу наших героїчних дідів, це запорука того, що у країни з героїчним минулим буде гідне майбутнє. Наш прямий обов’язок – передати пам’ять про них дітям і онукам. Ми будемо домагатися повернення перейменованим вулицями міст і сіл імен героїв Великої Вітчизняної війни і відновлення зруйнованих пам’ятників», – сказав Новинський.

Він додав, що вважає пріоритетом Опозиційного блоку повернення ветеранам гідного соціального захисту.