Ляшко влаштував скандал з охороною Зеленського

Лідера «Радикальної партії » Олега Ляшка не пустила охорона президента Володимира Зеленського на консультацію з очільниками фракцій. Про це він розповів під час стріму з Адміністрації президента.

За словами охоронців, під час зустрічі не можна робити трансляцію у соцмережі. Охорона вимагала дотримуватися інструкцій. «Більше ніяких таємниць.

Вперше буде продемонстрована таємна зустріч для людей, щоб люди почули мотивацію президента», — оголосив Ляшко, додавши, що Зеленський добряче спізнюється.

Лідер «радикалів» зазначив, що, якщо його змусять вимкнути телефон, то всі побачать, хто це зробив «у самому логові влади».

Разом з тим він підійшов до всіх представників фракцій і запитав, чи не проти вони онлайн -трансляції. Всі відповіли, що не проти, оскільки за демократію і нові тренди.

Паралельно Ляшко встигав читати коментарі під відео і відповідати на них, зокрема, якийсь Михайло написав: «Ганьба Ляшку». «Слиш,  Міхаіл, за що ганьба?», — запитав нардеп, наголосивши, що той може не дивитися, якщо для нього це ганьба.

Згодом представників фракцій покликали в окрему кімнату і всі подалися туди, але Ляшку заступила дорогу охорона. «Хочу звернутися до президента Зеленського — пропустити мене на консультації і дати можливість людям почути, що відбувається за закритими дверима», — додав він.

Після безуспішних спроб переконати охоронців пропустити його, Ляшко спробував зайти з іншого ходу, але і там було зачинено. Він почав нервувати і кричати, щоб його пустили на засідання для консультацій. Охорона спокійно відповіла, що може пройти, але має вимкнути телефон ,як це зробили всі інші.

«Ви побачили, що не хоче нова влада відкритості і прозорості», — сказав Ляшко. «Я вимушений залишити телефон,  а ви робіть висновки, українці», — додав він і перервав трансляцію.

На консультації з Президентом!

Gepostet von Олег Ляшко am Dienstag, 21. Mai 2019