Керівник Держгеокадастру Сумщини “погорів” на хабарі в 20 тис. доларів

У Луцьку під час отримання хабара в розмірі понад півмільйона гривень правоохоронці затримали одного з керівників Держгеокадастру Сумської області.

Як повідомляє департамент комунікації Національної поліції, правоохоронці встановили, що, перебуваючи на посаді в.о. начальника управління Держгеокадастру у Волинській області, чиновник вимагав від підприємця $ 20 тис. США неправомірної вигоди (еквівалент в національній валюті 552 тис. грн).

“Зазначена сума містила в собі вирішення наступних питань: направлення проекту землеустрою на експертизу і його подальше узгодження посадовими особами Держгеокадастру України”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що до моменту призначення на нову посаду одного із заступників начальника Держгеокадастру в Сумській області чиновник підписав усі необхідні документи для проведення відповідної експертизи.

Наразі проводяться слідчі дії. За результатами їх проведення будуть вирішені питання щодо затримання правопорушника, повідомлення йому про підозру і обрання запобіжного заходу.