Кабмін призначив в.о. міністра освіти

Юрій Полюхович. Фото: МОН

Кабінет міністрів призначив виконуючим обов’язки міністра освіти і науки Юрія Полюховича.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 10 березня, повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки.

«Дуже важливо, щоб діяв принцип безперервності влади. Для мене честь — виконувати обов’язки міністра. Я зроблю все від мене залежне, щоб міністерство працювало злагоджено і належним чином виконувало свої функції», — зазначив Полюхович.

До цього він обіймав посаду заступника міністра освіти і науки.

Довідково

Юрій Полюхович народився 1 листопада 1980 року в місті Костопіль Рівненської області.

Ступінь магістра з історії здобув 2003 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Протягом 2009–2012 років навчався в аспірантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат історичних наук. Автор понад 40 наукових публікацій.

Упродовж 2014–2016 був науковим співробітником (постдокторантура) Університету штату Каліфорнія, Чіко (США). Працював також у Національному інституті антропології та історії (Мексика).

Із 2014 до 2016 року був радником міністра освіти і науки України на громадських засадах. Із 2017 року очолює громадську організацію «Українська науково-дослідна фундація».

Вільно володіє англійською, іспанською та класичною чольті (мова ієрогліфічної писемності майя).

11 вересня 2019 року був призначений на посаду першого заступника міністра освіти і науки України Ганни Новосад. Роботу в МОН поєднує з викладанням у Національному університеті імені Тараса Шевченка магістерського курсу «Історія цивілізацій доколумбової Америки».