Голова Сумської облради показав фільм «жахів» про сумський онкодиспансер

Сьогодні, 26 лютого, відбулася 5 сесія Сумської обласної ради.

Перед початком пленарного засідання голова облради Віктор Михайлович Федорченко запропонував присутнім переглянути ролик про нестерпні умови перебування хворих в КНП обласної ради «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер», назвавши його фільмом жахів.

«Чи ви самі хотіли б лікуватися в таких палатах, де між ліжками майже немає проходів, де один туалет на всіх, де відсутні облаштовані місця для прийняття їжі? – звернувся голова обласної ради до своїх колег. – Зауважу, що при цьому люди віддають на лікування останні гроші, продаючи житло, і у них не залишається навіть на труну. Подібні умови перебування в онкодиспансері не лікують, а вбивають!

Тому головне для нашої каденції, — продовжив Віктор Федорченко, — вкласти кошти в ремонт приміщення онкодиспансеру і встановити в ньому лінійний прискорювач. Для нас це має бути справою честі! Я буду виходити з ініціативою підписати Меморандум про співробітництво між обласною державною адміністрацією, обласною радою та міською радою Сум, аби цей лікувальний заклад, який є єдиним в області такого спрямування, відповідав усім вимогам для перебування тут хворих та їх лікування».

Фото: Сумська облрада