Голова Одеської ОДА назвав указ Порошенка перевищенням його повноважень

Фото: Максим Степанов (УНІАН)

Указ президента Петра Порошенка про відсторонення Максима Степановаз посади голови Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) є перевищенням президентських повноважень. Про це Степанов заявив на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

Степанов, зокрема, прокоментував інформацію про те, що він нібито подав заяву про звільнення.

“Голова Одеської ОДА перед вами, він жодних заяв не писав і писати не планує”, – сказав Степанов і додав, що йому пропонували написати заяву ще в п’ятницю, але він відмовився.

Крім того, він назвав указ про відсторонення “дуже дивним” і вважає, що цей документ не має нічого спільного з законодавством.

“З’явився указ про відсторонення від посади. Дуже дивний документ, який, на моє переконання та на переконання юристів, не має нічого спільного з законодавством України. Він вийшов за повноваження президента, записані в Конституції”, – додав Степанов.

Зазначимо, сьогодні з’явився указ про відсторонення Степанова і призначення Сергія Паращенка тимчасово виконуючим обов’язки голови Одеської ОДА.

Нагадаємо, вчора джерела РБК-Україна в адміністрації президента повідомили, що Порошенко прийняв рішення звільнити Степанова. Очікувалося, що розпорядження могло бути опубліковано в середу після засідання Кабінету міністрів, який подав би відповідне подання, так як президент не може звільнити голову ОДА без рішення уряду.