Чому “Слуга народу” провалили закон про прослуховування

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що неуспішне голосування за законопроєкт 1009 щодо вдосконалення окремих положень кримінального процесуального законодавства сталося через непорозуміння та інформаційну спецоперацію.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву Арахамії журналістам у кулуарах Верховної Ради.

“Там було непорозуміння. Деякі політичні сили навмисно внесли смуту, дезінформували. А тому що це стосувалося особисто їх, звичайно, це було легко зробити. Ми сьогодні на зборах фракції це продискутували. І виявилося, що це була просто спецоперація інформаційна, психологічна”, – говорить Арахамія.

Він уточнив, що причиною непорозуміння стала норма про те, що з санкції генерального прокурора, а не Верховної Ради, як це передбачено зараз, можливі будуть обшук або огляд особистих речей, транспорту, житла, службового приміщення народних депутатів, порушення таємниці їхнього листування, телефонних розмов, застосування до них негласних слідчих дій.

Блогер Сергій Лямець на своїй сторінці у Facebook прокоментував ситуацію:

Шикарно бредовая ситуация.

Сначала с депутатов сеяли неприкосновенность. Теперь им предлагают самим разрешить слушать себя. Допускаю даже, что им рассказывают, как начнут слушать Медведчука и Вакарчука. Своих – нет, вы что! Мы же братья и сестры!

Лохотрон имени «Слуги народа». Интересуюсь, как блокировали мозг тем 190-та депутатам, которые проголосовали «за».

Констатируем: законодательная ветвь власти почти превратилась в департамент голосования Офиса президента.

Стало резко интересно почитать, как все было в России 1918-го и Германии 1933-го. Почему-то уверен, что все проходило так же оптимистично.

Господа и дамы депутаты, начинайте изучать законы выживания в СИЗО. Да, это спецоперация. Мозги можно не включать))