Звичайний виклик та незвичайні знахідки сумських патрульних

Нещодавно інспектори отримали виклик про конфлікт, який стався між чоловіком та дружиною в одному з будинків на вулиці Петропавлівській. Повідомляє прес-служба УПП Сумської області.

Спілкуючись із мешканцями квартири, жінка не стримала своїх емоцій. Далі, вона не лише розповіла вартовим порядку про схильність її співмешканця до вживання наркотичних речовин, а й показала, де вони знаходяться.

Так, патрульні виявили в помешканні зіп-пакетик із білою порошкоподібною речовиною, а також паперовий згорток із речовиною рослинного походження — усе, ймовірно, наркотичного походження. До того ж у цей «чудо-комплект» входили ще і три пристрої, ймовірно, для вживання знайдених речовин.

Уже на кухні, увагу охоронців порядку привернув невеликий картонний коробок у поліетиленовому пакеті. Жінка, не вагаючись, показала його вміст. Інспектори виявили там 47 набоїв, ймовірно, до малокаліберної вогнепальної зброї, а також капсулі до них.

Пояснювати походження знайдених речей чоловіку довелося вже слідчо-оперативній групі Сумського відділу поліції, яку і викликали патрульні на місце події.