Зниклого у Сумах підлітка знайшли на Волині

25 лютого до Сумського районного управління поліції звернулась мати 16-річного хлопця, яка повідомила, що її син вночі пішов з дому та не повернувся.

Поліцейські відразу ж почали пошуки неповнолітнього. Відповідне орієнтування з прикметами хлопця було розіслане до всіх територіальних підрозділів поліції області та до поліції сусідніх областей.

Правоохоронці перевіряли громадські місця, вокзали, опитували друзів та знайомих неповнолітнього втікача. І така плідна та злагоджена робота дала позитивні результати.
«У ході проведення розшукових заходів працівники ювенальної превенції встановили, що юний сумчанин перебуває у Волинській області. Тож поліцію Волині було орієнтовано щодо його пошуку та вже за певний час працівники ювенальної превенції Волинської області розшукали юнака у місті Ковель, – говорить Сергій Тарасенко, начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП. – Зниклого передали батькам, протиправних дій відносно нього не вчинялось. Як виявилось, він збирався на заробітки до Польщі».

З неповнолітнім втікачем правоохоронці провели профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.

Батьки, в свою чергу, подякували поліцейським за оперативне реагування та повернення дитини в сім’ю.

rozh_1111
Антон Сальников