Жителю Шостки через крадіжку іграшкового набору загрожує позбавлення волі

Чоловік непомітно для працівників крамниці викрав з полиці дитячий іграшковий набір. Проте не розрахував, що його дії зафіксували камери відеоспостреження, встановлені в закладі. Отримавши відео поліцейські швидко викрили зловмисника.

Це не перший випадок в Шостці, коли камери, встановлені власниками закладів, допомагають вберегти їх  власне майно від злочинних зазіхань. Повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Подія сталася в Шостці. В поліцію з заявою про крадіжку звернувся управляюча однієї з місцевих крамниць. Вона розповіла, що переглядаючи записи з камер відео нагляду, побачила як один з відвідувачів поцупив дитячий ігровий набір вартістю понад 200 гривень.

Встановили і затримали підозрюваного дільничні офіцери поліції Ним виявися 22-річний місцевий. Чоловік зізнається, іграшки збирався подарувати знайомим, але не встиг.

Наразі чоловік добровільно видав поліцейським викрадене, яке вже повернуто власникам. Наразі кримінальне провадження за фактом крадіжки вже скероване до суду. Покаранням за безглуздий вчинок може стати сплата чималого штрафу, виправні роботи на строк чи, навіть, позбавлення волі на строк до трьох років.