Жителька Гребениківки відсвяткувала 100-річний ювілей

Сто років для світу – маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. Насичені подіями, святкові і буденні, тяжкі і радісні роки бачила в своєму житті Мотрона Гордіївна Чміленко, на сторічний ювілей якої зібралася учора не тільки родина. З почесною датою бабусю цього святкового дня завітали поздоровити голова Тростянецької райдержадміністрації Олег Сипко, голова Боромлянської ОТГ Василь Романіка, представники управління соціального захисту населення та Гребениківської громади.

Весь вік – у праці, весь вік – у турботах, весь вік – у боротьбі, Мотрона Гордіївна багато бачила на своєму шляху. Віддаючи все життя своєму сину, онуці, правнукам, вона сьогодні натомість отримує найнеобхідніше – життєдайне тепло, увагу і щирість від невістки, онуків та правнуків.

В цей день в теплій та затишній батьківській хаті зібралася уся родина. Помітно, як Мотрону Гордіївну люблять і поважають. Всі метушаться біля старенької. У свої сто років бабуся почувається добре. За словами рідних, які надзвичайно пишаються нею, сторічна ювілярка, завжди була прикладом для своїх друзів, колег по роботі та сусідів.

Фото: Тростянецька РДА Сумської області

Нагадаємо, нещодавно жителька Глухівщині відзначила 100-річчя і отримала статус найстаршої в районі.