Жителька Глухівщині відзначила 100-річчя і отримала статус найстаршої в районі

Жителька села Сопич Неоніла Федорівна Захлєбаєва на сьогодні є найстаршою жителькою Глухівського району – 13 березня їй виповнилося 100 років, – повідомляється на сайті Глухівської райдержадміністрації. 

Привітати старожилку у такий знаменний день приїхали у прикордонне село голова Глухівської районної державної адміністрації Вікторія СОКОЛ, заступник голови районної ради Галина СТОРОЖЕНКО, Сопицький сільський голова Василь УШАЧОВ, депутат районної ради Сергій АХРОМЕЄВ, заступник директора комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради Світлана СИМАК.

Нелегким було її життя, довелося пережити всі лихоліття минулого двадцятого століття, серед яких і війна, і голод, і тяжка праця у колгоспі. Все витримала, все пережила Неоніла Федорівна, виховала і вивела у люди шістьох дітей. У свої 100 вона ще є доброю порадницею своїй невістці Катерині Федорівні, з якою душа в душу прожила майже 50 років.

«Наша мама, бабуся і прабабуся прожила непросте життя, але не розгубила найкращих людських цінностей, вона добра, лагідна, турботлива наша берегиня і заступниця, своїми молитвами і добрими настановами допомагає нам йти життєвими стежками», – так говорять про Неонілу Федорівну її рідня.

«Ми пишаємося своїми людьми, які пронесли скрізь багато років добро і мудрість, виростили гарних і працьовитих дітей та онуків і сьогодні є мудрими порадниками у житті, – зазначила у своєму вітальному , звертаючись до ювілярки, голова райдержадміністрації Вікторія СОКОЛ. – Бажаємо Вам, шановна Неоніло Федорівно, міцного здоров`я і довгого та щасливого життя у колі рідних людей».

Від обласної влади поважній ювілярці було вручено вітальну грамоту голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка, від районної – букети квітів та подарунки. Як зазначила очільниця району, згідно з районною програмою соціального захисту населення Неоніла Федорівна відтепер щомісячно буде отримувати доплату до основної пенсії у розмірі 25 відсотків від середнього прожиткового мінімуму.

Джерело: nedelya.info