Жінку з Сумщини можуть посади на 10 років за канабіс у м’ясному фарші

Конотопською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 26-річної жительки м. Кролевець, яка намагалась передати наркотичний засіб співмешканцю, який відбуває покарання у виправному центрі.

«Встановлено, що обвинувачена власноручно виготовила майже 4 г. особливо небезпечного наркотичного засобу «канабіс» та поклала його в середину м’ясного фаршу, який в подальшому заморозила. У серпні поточного року жінка прибула в м. Конотоп до місця відбування покарання її співмешканця, де намагалася передати йому фарш та інші продукти харчування. Однак, співробітниками поліції під час огляду передачі було виявлено наркотичний засіб та його вилучено», – розповіла прокурор Конотопської місцевої прокуратури Юлія Волосюк.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання, виготовлення, зберігання та перевезення з метою збуту, а також незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів) КК України. Санкція статті передбачає караються позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.