Збив дитину, наїхав на голову – і поїхав собі далі

Ілюстративне фото

Недільним днем у Глухові на стадіоні «Дружба» сталася НП. Ось що про це написала в соцмережі місцева мешканка Ганна Мілута:

«Хочу знайти хлопця, який наїхав на мою 4-річну донечку на стадіоні. Особливі прикмети: стрижка «їжачком», камуфляжні штани, в ластовинні і на дорогому зелено-білому велосипеді. Моя дочка два місяці носить окуляри: зір 0,5 кожне око. А він збив і наїхав на голову, найбільше дісталося правому оку. При цьому переконався, що окуляри не розбиті, і швидко пішов».

Новина розбурхала всіх глухівчан. Вони порадили мамі повідомити до поліції, адже вчинок не повинен залишатися безкарним. Мовляв, мова йде про справжнісіньку ДТП з постраждалими. А автомобіліст його зробив чи велосипедист – яка різниця?

Представники міської влади пообіцяли розібратися в ситуації і знайти винного. А вранці у понеділок, 1 квітня, 4-річну постраждалу Альбіну батьки відвезли на обстеження до Сумської обласної дитячої лікарні. Медики виявили забиту рану голови та рвану рану ока. Потрібно було зашивати краєчок ока, але ранка встигла затягнутися, і хірурги вирішили залишити все як є. Фахівці обстежили дівчинку і рекомендували спостерігати за нею. У найближчому майбутньому потрібно буде провести обстеження головного мозку.

Анна написала заяву в поліцію і чекає розслідування. За словами жінки, її старший син, що став свідком ПП, оскільки теж був на стадіоні, ввечері прийшов до тями після побаченого і розповів подробиці події. За його словами, велосипедист, молодий хлопець, бачив, що перед ним знаходиться маленька дівчинка, але без попередження їхав прямо на неї. Збив і тільки потім пригальмував.

Друг, з яким катався цей хлопець, гукнув його на ім’я – Кирило. Його обличчя покрите ластовинням, футболка зелено-синього кольору з емблемою у вигляді великої літери «А», рукавички з обрізаними пальцями, велосипед – зелений з синіми вставками і білими ручками. Він швидко поїхав з одним, залишивши лежачу дитину із закривавленим оком на так званому трампліні…

Джерело: sts.sumy.ua