Затримано чоловіка, який приховував холодну зброю у вагоні потягу

На митному посту «Залізничний» Сумської митниці ДФС затримано правопорушника, який намагався перевезти через кордон розкладні ножі, приховавши їх від митників. Повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Сумській області

Під час проведення митного контролю одного з вагонів потягу сполученням «Москва-Одеса» виявлено прихований товар. Це були розкладні ножі. Громадянин України сховав їх у міжстельовому просторі вагону, доступ до якого можливий лише через люк, що закривається на три замки під спеціальний ключ трьохгранної форми.

Перед проведенням огляду вагону громадянину України запропоновано задекларувати товари та інші предмети, які він переміщує через митний кордон. Українець заявив у митній декларації 2 місця ручної поклажі, 2 тисячі рублів Російської Федерації, фляги і термоси у кількості 50 штук загальною вартістю 500 євро. 

Товар, який приховав порушник, підлягав обов’язковому письмовому декларуванню так, як у сукупності з переміщуваним товаром, загальна вартість перевищувала норми визначені статтею 374 Митного кодексу України.

Приховавши товар від митників громадянин України порушив вимоги п.1 статті 318 Митного кодексу України.На правопорушника складено протокол про порушення митних правил. Холодну зброю вилучено для подальшого прийняття правового рішення.