Замовивши через Інтернет лікарську кушетку, жителька Шостки потрапила на шахраїв

В поліцію Шостки з заявою про шахрайство звернулась 36-річна мешканка Шостки. Жінка розповіла, що намагаючись придбати лікарську кушетку,  вона вдалась до пошуків відповідних оголошень в Інтернеті. Знайшовши потрібне, остання зателефонувала за вказаним в об’яві номером телефоном і обговорила з продавцем умови купівлі – продажу товару.

За умовою власника кушетки:  покупець повинна перерахувати 500 гривень передоплати на вказаний номер банківської картки. Останній пояснив телефоном, що доставка до Шостки великогабаритного товару буде коштувати близько 1 600 гривень, а передоплату він бере на випадок, якщо опонент  відмовиться і не забере товар у перевізника.

Жінка виконала умову, проте в назначений день замовлене не було доставлене, а продавець перестав виходити на зв’язок.

В поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого ведуться пошуки афериста. Правоохоронці знову звертаються до громадян бути максимально обережними при здійсненні різного роду операцій через Інтернет. Не надсилайте передоплату за замовлений товар, а розраховуйтесь за нього під час отримання. Пам’ятайте, що чи не кожне друге он-лайн оголошення розміщується аферистами з метою заволодіння вашими коштами.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Нагадаємо, у Сумах за шахрайство судитимуть псевдослідчого.