Заборонені подарунки: ув’язненим у Сумах передали телефон у цукерці, пігулки та наркотики

За минулий тиждень, завдяки професійним та вмілим діям співробітників установ виконання покарань Північно-Східного міжрегіонального управління, було попереджено спроби доставки заборонених предметів до зон, що охороняються. Про це сьогодні, 20 січня, повідомили в прес-службі установи, передає RegioNews-Суми.

В державній установі «Сумська виправна колонія (№116)» невідома особа здійснила перекид поліетиленового пакунку до зони, що охороняється. В ході догляду пакунку було виявлено 58 пігулок медичного препарату, 3 поліетиленових згортки з речовиною зеленого кольору та 2 SIM-карти.

В державній установі «Сумський слідчий ізолятор», під час догляду посилки, яка надійшла від громадянки Л. для ув’язненого К., в цукерці було виявлено мобільний телефон.

Також, під час догляду вмісту посилки, яка надійшла засудженому С. від громадянки В., в середині дезодоранту було виявлено поліетиленовий згорток з речовиною білого кольору невідомого походження, зовні схожою на наркотичний засіб.

За всіма фактами вилучення невідомих речовин були складені відповідні матеріали та повідомлено до територіальних відділів поліції.