За тиждень у Сумах почнуть випробовувати теплові мережі

З наступного тижня у Сумах розпочнуть випробовувати теплові мережі підвищеним тиском.

Проводитимуть роботи на виконання Розпорядження міського голови.

У документі йдеться про те, що теплові мережі підвищеним тиском потрібно випробувати з метою запобігання поривів та уникнення аварійних ситуацій на магістральних теплових мережах та теплових мережах від ЦТП і котельних в опалювальний період.

Згідно з Розпорядженням ТОВ «Сумитеплоенерго» має провести гідравлічні випробування теплових мереж міста підвищеним тиском (16кгс/см2 та 12кгс/см2) за участю фахівців департаменту інфраструктури міста.Роботи виконуватимуться:

 • з 10 травня по 24 червня на магістральних теплових мережах північної частини міста, що забезпечується тепловою енергією від котельні Північного промвузла, проводитимуться поетапні випробування підвищеним тиском (16 кгс/см2) магістральних та (12 кгс/см2) розподільчих теплових мереж. У зв’язку з поетапним випробуванням гаряче водопостачання буде припинено;
 • з 10 травня по 24 травня по магістралі № 4 та № 8 у районі вул. Першотравнева, вул. Засумська, вул. Садова, вул. Якіра, вул. Ярослава Мудрого;
 • з 27 травня по 9 червня по магістралі № 6 та № 3 у районі вул. Праці, вул. Реміснича, вул. Металургів, вул. Юнаківська, вул. Л. Українки, пр-ту Курський;
 • з 10 червня по 24 червня по магістралі № 6 у районі вул. Ковпака, вул. Л. Українки, вул. Романа Атаманюка, пр-ту Курський.

З 15 липня по 28 липня на магістральних теплових мережах центральної частини міста, що забезпечується тепловою енергією від ТЕЦ, проводитимуться випробування підвищеним тиском (16 кгс/см2) магістральних та (12 кгс/см2) розподільчих теплових мереж. У зв’язку з чим гаряче водопостачання буде припинено по магістралям № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 7 у районі вул. Привокзальна, вул. Троїцька, вул. Супруна, вул. Воскресенська, вул. Новомістенська, майдану Незалежності, провулку Красовицького, пр-ту Т. Шевченка, пр-ту М. Лушпи, вул. Героїв Крут, вул. Інтернаціоналістів, вул. І. Сірка, вул. Харківська, вул. Прокоф’єва, вул. С. Табали, вул. 2-ої Залізничної, вул. Тополянської, вул. Скрябіна, вул. Г. Кондратьєва, вул. Покровська, вул. Шишкарівська, вул. Петропавлівська.

З 10 травня по 1 вересня на внутрішньоквартальних тепломережах від ЦТП Зарічної та Ковпаківської теплових дільницях ТОВ «Сумитеплоенерго» підвищеним тиском (12 кгс/см2) без припинення гарячого водопостачання.

З 13 травня по 5 вересня на тепломережах та технологічному обладнанні котельних ТОВ «Сумитеплоенерго» підвищеним тиском (12 кгс/см2). У зв’язку з проведенням гідравлічних випробувань гаряче водопостачання буде припинено:

 • з 13 травня по 27 травня у с. Н. Піщане по вул. Коперативна;
 • з 20 травня по 20 червня в районі вул. Білопільський шлях, 38;
 • з 3 червня по 1 липня в районі вул. Білопільський шлях;
 • з 7 червня по 4 липня в районі вулиці Г. Кондратьєва;
 • з 17 червня по 15 липня в районі вул. Роменська;
 • з 4 червня по 25 липня в районі вул. Косівщинська;
 • з 15 липня по 19 серпня в районі вул. Декабристів;
 • з 15 липня по 28 липня в районі вул. Н. Сироватська;
 • з 8 липня по 8 серпня в районі селища Веретенівка;
 • з 22 липня по 19 серпня в районі вул. Нахімова;
 • з 5 серпня по 15 серпня в районі вул. Санаторна.

Для виконання у повному обсязі випробування тепломереж, а також для запобігання пошкодженню внутрішніх систем опалення споживачам тепла в житловому секторі (житлові будинки всіх форм власності) на час виконання гідравлічних випробувань департамент інфраструктури міста разом з управителями багатоквартирних будинків виконавцями послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій мають забезпечити встановлення заглушок на теплопунктах в житлових будинках для запобігання пошкодженню опалювальних приладів, бойлерів та трубопроводів до них.

Джерело: smr.gov.ua