За розкриття резонансного злочину сумським поліцейським вручили відомчі відзнаки

Подяками Голови Національної поліції України  були відзначені три  співробітника Сумського міського відділу та оперуповноважений Управління карного розшуку ГУНП області.  Відзнаки НПУ поліцейським передав  начальник ГУНП в Сумській області Руслан Пиняга. Про це сьогодні, 26 грудня, повідомили в прес-службі Нацполіції Сумщини.

Нагадаємо, що 22 листопада у Сумах був скоєне резонансне убивство жінки- ріелторки. Їй було завдано 26 ножових ударів На розкриття цього убивства було зорієнтовано особовий склад поліції області. Вжитими заходами поліцейські вирахували та затримали зловмисника вже за декілька днів.

За оперативність та професіоналізм у розкритті цього злочину, сумлінне виконання службового обов‘язку, вагомий особистий внесок у справу забезпечення охорони прав та свободи людини, четверо сумських поліцейських отримали Подяку голови Національної поліції України.

Керівник поліції Сумщини Руслан Пиняга передав відомчі відзнаки оперуповноваженому Управління карного розшуку  капітану поліції Андрію Лазоренку, оперуповноваженому ВКР Сумського відділу поліції лейтенанту поліції Христині Заіці, та двом слідчим  СВ Сумського відділу поліції капітану поліції Інні Пугач і старшому лейтенанту поліції Миколі Сахнюку.

Один з нагороджених, Микола Сахнюк, зазначає, що поліцейськими була проведена величезна робота по розкриттю цього убивства: «Слідчі та оперативники похвилинно відновили перебіг подій того дня в офісі з продажу нерухомості, перевірили всю наявну документацію на предмет встановлення осіб клієнтів, з якими працювала потерпіла; опитували сотні громадян;  в пошуках можливих свідків дільничні обходили всі прилеглі до місця злочину будинки; з місця події було зібрано та направлено на експертизу велику кількість речових доказів; переглядались записи камер відеоспостереження; перевірялись раніше засуджених за аналогічні злочини осіб тощо».

Така цілеспрямована робота  дала свій результат – вже за кілька днів поліцейські встановили і затримали 28-річного сумчанина, який скоїв це резонансне убивство.

Вітаючи поліцейських з отриманням відзнак, начальник ГУНП побажав їм подальших успіхів у боротьбі зі злочинністю, невичерпної енергії, професійної майстерності, кар‘єрного зростання, міцного здоров‘я та родинного тепла і добробуту.