За рік на Сумщині сталося 3599 надзвичайних подій

Протягом 2019 року на території Сумської області виникло 3599 надзвичайних подій, у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року їх кількість зменшилась на 6,2%. Повідомляє Сумська ОДА.

Про це доповів заступнику голови облдержадміністрації Івану БОРШОШУ директор обласного Департаменту цивільного захисту населення Олександр МИЛАШ під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За його словами, протягом року основні зусилля органів цивільного захисту були направлені на зниження рівня техногенно-екологічних ризиків, суттєвого підвищення ефективності заходів запобігання та реагування на надзвичайні ситуації, готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій за призначенням.

Більшість надзвичайних подій, внаслідок яких загинули та постраждали люди, відносяться до побутових, а саме: пожежі – 1595 (67 осіб загинуло), дорожньо-транспортні пригоди – 569 (67 осіб загинуло), порушення правил безпеки поведінки на воді – 60 (51 особа загинула).

Слід зазначити, що під час літнього купального сезону 2019 року найбільша кількість загибелі людей на воді зафіксована у м. Суми – 7 осіб, Конотопському районі – 5 осіб, Сумському  районі – 3 особи. Саме в цих територіальних одиницях, окрім Конотопського району, офіційно не визначено жодного місця масового відпочинку.

Взагалі у 2019 році було визначено 41 місце масового відпочинку на воді, що на 6 місць більше у порівнянні з періодом літнього купального сезону 2018 року. Проте тільки 17 з них, за результатами перевірки Управління ДСНС України у Сумській області, відповідали вимогам нормативно-правових актів.

Підписуйтесь на наші сторінки в Facebook та Instagram.


Читайте також: