За погрози поліцейському дебошир з Сумщини постане перед судом

Будучи напідпитку, 25-річнй житель Середино-Буди вчинив бійку в одному з кафе містечка. А побачивши працівників поліції, викликаних адміністрацією закладу, не тільки не заспокоївся, а й вдався до погроз на адресу правоохоронців та намагався за допомогою кулаків довести власну зверхність.

До чергової частини Середино-Будського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з місцевих розважальних закладів відвідувач влаштував бійку.

Прибувши на місце події, правоохоронці застали в кафе нетверезого, агресивно налаштованого молодого чоловіка. Саме на нього інші відвідувачі вказали як на призвідника бійки. На законні вимоги працівників поліції вгамуватися чоловік не реагував. Більш того, на адресу правоохоронців з його боку стали звучати нецензурна лайка та погрози, він навіть вдарив одного з поліцейських кулаком в обличчя.

«Наші співробітники затримали громадянина у відповідності зі статтею 208 КПК України та помістили його до ізолятора тимчасового тримання, – коментує ситуацію Сергій Тітенко, начальник Середино-Будського відділення поліції. – Згодом  районний суд обрав 25-річному затриманому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Наразі слідство, розпочате в рамках відкритого за ознаками ч. 1 ст. 345 ККУ кримінального провадження, триває».

Відтак, погрози вбивством і насильство щодо працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків, зловмиснику можуть вартувати виправних робіт на строк до двох років, або арешта на строк до шести місяців, або ж до 3-х років обмеження волі.

Відділ комунікації поліції Сумської області