Юстиція привітала працівниць, які десятки років реєстрували шлюби сумчан

Фото: sumyjust.gov.ua

З нагоди 100-річного ювілею створення органів державної реєстрації актів цивільного стану працівники юстиції Сумщини задля привітань завітали до колег, які декілька десятків років свого життя присвятили професії та зараз вже знаходяться на заслуженому відпочинку.

Так, діючі фахівці навідались до Цебрової Алли Іванівні, яка в минулому працювала начальником Сумського відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Колишні підлеглі 83-річної сумчанки зазначають, що вона завжди була опорою своєму колективу та надійною підтримкою.

Рєка Віра Василівна пропрацювала в органах державної реєстрації актів цивільного стану майже 30 років. 80-річна жінка розповіла, що спочатку робила в обласному апараті, а потім – у Сумському районному відділі. Віра Василівна додає, що в ті часи роботи було дуже багато, тому доводилося часто залишатися до пізна, проте то були найкращі роки її життя.

Ще одна колега, яку привітали фахівці юстиції, – Брюханова Марія Костянтинівна. Жінка 43 роки свого життя присвятила професії, працюючи в Сумському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану. Мабуть не було жодної людини в Сумах, яка б не знала 93-річну Марію Костянтинівну в обличчя, бо саме вона впродовж 43 років реєструвала шлюби сумчан, народження їх дітей та взагалі була майстром своєї справи.