«Я наче під гіпнозом дістала зі схованки 1800 гривен». На Сумщині пенсіонерів одурив шахрай

Ілюстративне фото

Черговими жертвами шахрая стало подружжя пенсіонерів з Роменського району. Невідомий зловмисник, обманом потрапив до їх житла та під приводом обміну грошей заволодів грошовими коштами в сумі 1800 гривень.

Вчора вдень до 80-річної жительки села Чеберяки Роменського району, яка разом зі своїм чоловіком знаходилася вдома, завітав невідомий. Прибулий заявив, що нібито роздає по шістсот гривень кожному, хто приймав участь у щойно минулих виборах, і голосував за одного з кандидатів у Президенти. Проте за секунду, змінив тему розмови, і звернувшись до господаря, попрохав його взяти відро та принести холодної води з криниці, аби залити в систему охолодження двигуна машини, на якій нібито приїхав. Щойно старенький вийшов з відром з будинку, як чоловік, звернувся до пенсіонерки з проханням розміняти велику купюру, при цьому навіть не показавши її.

«Я наче під гіпнозом дістала зі схованки 1800 гривен своїх заощаджень, і віддала їх в руки зловмисникові, — розповідає поліцейському літня господиня. – А той, розвернувшись з моїми ж грошима в руці вийшов геть з хати».

Коли ж одурена жінка опам’яталася, зловмисника вже й слід прохолов. Тож подружжю пенсіонерів довелося звертатися до поліції з заявою про злочин.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Зловмисникові, у разі затримання, може загрожувати штраф, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

Поліція Сумщини попереджає громадян про небезпеку бути одуреними та обкраденими, та радить не довіряти свої гроші, заощадження та майно нікому зі сторонніх, і ні в якому разі не впускати незнайомих осіб до своїх осель. Пам’ятайте, на землі ще достатньо аферистів, які ніколи не оминуть нагоди  привласнити чуже. Тож будьте уважні і обережні, аби не потрапити на гачок злочинців.

Відділ комунікації поліції Сумської області