Взято під варту чоловіка, який позбавив життя співмешканку

За клопотанням Глухівського відділу Шосткинської місцевої прокуратури рішенням Глухівського міськрайонного суду від 23 травня 2019 року 40-річному чоловікові, який позбавив життя свою співмешканку, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу.

У ході слідства встановлено, що цивільне подружжя проживало в с. Некрасове Глухівського району, де й сталась трагедія. Зі слів односельців, чоловік був агресивним і часто бив свою дружину. Після чергової сварки 5 травня 2019 року підозрюваний наніс своїй дружині кулаком в обличчя близько 6 ударів. Потерпіла про вказаний факт нікому не повідомила і вже через два дні чоловік знову накинувся на неї з кулаками. Жінка впала на диван і задньою нижньою частиною голови вдарилась об дерев’яне бильце. До медиків вона звернулась лише на третій день після цього побиття. Лікарі зафіксували в 49-річної пацієнтки тяжкі тілесні ушкодження, від яких вона 12 травня 2019 року померла.

«Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) КК України. За скоєне йому загрожує до 10 років позбавлення волі», – повідомила прокурор Глухівського відділу Шосткинської місцевої прокуратури Марія Федоткіна.