Взято під варту 24-річного молодика, який жбурнув у поліцейського пляшку з кислотою

Глухівським відділом Шосткинської місцевої прокуратури повідомлено про підозру 24-річного жителя Глухівського району, який жбурнув у поліцейського пляшку з кислотою.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 4 ст. 296 (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, вчинене із застосуванням предмета, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень) КК України. За клопотанням прокуратури рішенням Глухівського міськрайонного суду від 15 травня 2019 року йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Подія сталась у м. Глухів 13 травня 2019 року близько 23.00. Підозрюваний, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, разом з друзями стояв біля зупинки громадського транспорту. У цей час мимо них проходив дільничний офіцер Глухівського відділу поліції, який у вільний час разом зі своєю дівчиною проводжали додому її подругу. Підозрюваний безпричинно став викрикувати слова грубої нецензурної лайки в бік правоохоронця. Поліцейський зробив зауваження молодику і пішов до будинку.

А коли через декілька хвилин правоохоронець разом зі своєю дівчиною вийшли із будинку і знову проходили повз підозрюваного, той знову почав викрикувати нецензурні слова, а потім жбурнув у нього пляшку з речовиною, яка за попередніми даними є силікатною кислотою.

«Підозрюваний вже не вперше потрапляє в поле зору правоохронців, до цього він був двічі засуджений. За останнім вироком за крадіжку він отримав 3 роки позбавлення волі з випробувальним терміном 2 роки. Цього разу він може потрапити за ґрати на 7 років», – розповів начальник Глухівського відділу Шосткинської місцевої прокуратури Антон Прокопенко.